rejestracja*

bezpłatnie

Jak to działa

Serce HandelBot.com stanowią skomplikowane algorytmy matematyczne i statystyczne,
które 24/7 monitorują ponad 200 aktywów i wybierają najbardziej odpowiednie do inwestycji w danym momencie.

Aby zacząć inwestować z HandelBot.com, musisz zarejestrować się na stronie robota.

 1. Wypełnij formularz rejestracyjny i nie zapomnij zapisać nazwy użytkownika oraz hasła- będą one potrzebne nie tylko do zalogowania się na stronie Monebot, ale również do uzupełnienia salda na platformie inwestycyjnej.
 2. Po zakończeniu rejestracji otrzymasz osobiste konto na HandelBot.com oraz zostaniesz automatycznie zarejestrowany na platformie inwestycyjnej brokera www.uTrader.com, o czym zostanie powiadomiony poprzez e-mail.

  W przypadku, jeśli jesteś już zarejestrowany na www.uTrader.com, użyj swojego loginu i hasła, aby uzyskać dostęp do konta HandelBot. Dwa konta zostaną połączone automatycznie.

 3. Po zakończeniu procesu rejestracji, należy zalogować się na stronie www.uTrader.com z loginem i hasłem użytym przy rejestracji na www.HandelBot.com, aby zasilić swoje konto. Aby zasilić konto znajdż w menu zakładkę "Depozyt" i przejdź do niej.

  Uwaga! Transakcje otwierane są na platformie www.uTrader.com i jeśli nie zasilisz swojego konta, bot nie będzie mógł wykonywać operacji.

 4. Po zasileniu swojego konta na na www.uTrader.com, Handelbot aktywuje się automatycznie i zacznie monitorować rynek.
 5. Wybierz jedną z trzech dostępnych strategii. Każda strategia określa poziom zysku i ryzyka. Oceń swoje możliwości finansowe i wybierz strategię, która najbardziej Ci odpowiada.
 6. Całą resztę wykonana za Ciebie HandelBot.

Wypłaty

 1. Żeby wypłacić środki, zarobione podczas współpracy z HandelBot, przejdź na stronę www.utrader.com
 2. Zaloguj się za pomocą logina i hasła, które zostało wygenerowane pod czas rejestracji w HandelBot.
 3. W zakładce "Depozyt" otwórz opcję "wypłać środki" i postępuj według wskazówek na stronie.

Środki będą wypłacone w ten sam sposób, w który doładowałeś konto na HandelBot w przeciągu 24 godzin.

Proszę zwrócić uwagę, że niektóre banki i dostawcy usług płatniczych mogą wymagać dodatkowego czasu na przyjęcie środków na rachunek.

W tym momencie masz do wyboru jedną z 3 strategii handlowych

 1. Konserwatywna:
  Handluje 4 razy dziennie, wykonując 3-4 operacje. Strategia pasuje do konserwatywnych inwestorów, którzy nie są skłonni podejmować nadmiernego ryzyka. Pasuje również początkującym inwestorom, którzy chcą spróbować zarabiać z botem, ale nie chcą ryzykować swoją pierwszą wpłatą. Ryzyko w tym wypadku jest zminimalizowane, ale zyski, odpowiednio, również nie są wysokie.
 2. Optymalna:
  Handluje 6 razy dziennie, wykonując 3-4 operacje dziennie. Strategia pasuje do większości inwestorów decydujących się na średni poziom ryzyka i statystycznie zwiększa szanse na dodatkowe zyski.
 3. Agresywna:
  Handluje 11 razy dziennie, wykonując 3-4 operacje dziennie. Strategia najbardziej odpowiednia dla inwestorów agresywnych, chętnych podjąć większe ryzyko, aby mieć możliwość szybkiego zwiększenia swoich zysków. Należy pamiętać, że wybór tej strategii oznacza, że jesteś świadomy ryzyka utraty części depozytu, ale również masz szansę na szybkie wzbogacenie się.

Nie zapomnij, aby zasilić swoje konto na na www.uTrader.com, aby nie przegapić najlepszych momentów na otwarcie pozycji!

ystem Handelbot.com w momencie wejścia pobiera kursy rynkowe i przy pomocy specjalnej technologii sygnalizuje otwarcie tej czy innej pozycji.

HandelBot.com jest niezastąpiony podczas wysokiej zmienności na rynku, ponieważ dokładnie rozpoznaje nastroje większości inwestorów i wysyła sygnały bezzwłocznie. Jedna osoba nie jest w stanie śledzić tak wiele aktywów i trendów, co jest niezwykle ważne jeśli rynek jest niestabilny i następują wahania kursów aktywów o większej częstotliwości i amplitudzie, niż w normalnych warunkach.

W tym samym czasie, kiedy rynek jest stabilny i wahania są w normie HandelBot.com jest w stanie zapewnić stabilne zyski.

Narzędzia

 1. Pary walutowe
 2. indeksy
 3. akcje
 4. towary

Dlaczego uTrader? Współpracujemy z brokerem opcji binarnych uTrader ponieważ na dzień dzisiejszy jest to najbardziej przejrzysta i logiczna platforma inwestycyjna zarówno dla klientów jak i ich partnerów. Ponad 90 aktywów, niezawodna obsługa i wsparcie klienta, klarowne warunki i doświadczenie w pracy z polskimi klientami sprawiają, że uTrader jest najbardziej odpowiednim pośrednikiem inwestycji w opcje binarne dla HandelBot.com.